Щоб поглибити знання учнів про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Пасхи, ознайомити із символікою знаків на писанках, розвинути фантазію, пам’ять, мислення, виховати любов до нашого народу в бібліотеках-філіях Глибоцького району відбулися заходи:

Напередодні найвеличнішого у християнському світі свята – Великодня, завідуюча бібліотекою-філією №33 с. Луковиця Ульяна Тумак провела конкурс «Великодній кошик», на якому були представлені яскраві, оригінальні, креативні великодні кошики, виконані руками учнів Луковицької ЗОШ. Також для учасників було проведено огляд-презентацію книжково-ілюстративної виставки "Світле свято Великодня". Всі учасники заходу отримали задоволення та подарунки.

В бібліотеці – філії № 71 села Черепківці була оформлена виставка-інсталяція  «Писанка мальована, з любов’ю подарована». Матеріали на виставці знайомлять читачів із традиціями святкування Великодня, розповідають про головний атрибут Великоднього освячення – писанку.

Великодня виставка «Велика радість землю обіймає» в бібліотеці-філії с. Старий Вовчинець.

В бібліотеці-філії с. Карапчів   відбулася година творчості «Історія писанкарства. Буковинська писанка".

В бібліотеці-філії с. Чагор відбувся цікавий майстер-клас з писанкарства, який провела місцева майстриня.

Щирими словами та піснями привітали духовного настоятеля церкви святої Параскеви с. Слобідка отця Георгія та жителів села, бібліотекар Марія Романюк з учнями.

24 квітня до працівників культури села Михайлівка завітали учні початкових класів разом з класоводами Калинюк О.В. , Сорощук Т.П., Фоса Г.М. щоб дізнатися багато цікавого та корисного про найулюбленіше весняне свято усіх християн – Великдень. Діти з задоволенням переглянули мультфільми про Великдень та писанки, виставку великодніх рушників та взяли участь у майстер класі по написанню писанок, який провела майстринею Марія Прокіпчук.

Завідуюча бібліотекою-філією с. Поляна разом з учнями завітала до майстрині села Марії Попеску, яка розповіла та показала процес виготовлення великодньої писанки.

Пташки співають, а земля цвіте,

Все навкруги радіє і росте,

І в це чарівне свято Великодня

На світ спускається любов Господня!

Нехай в житті любов і мир панує,

Благословіння янгол подарує,

Обходить стороною горе, стрес.

Зі святом Божим вас! Христос Воскрес!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Ведикдень або Пасха - одне з найбільших свят християн, яке пов’язане з воскресінням Ісуса Христа..