Глибоччина підтримала акцію "Дитяче серденько - живи!"

До благодійного збору Всеукраїнського фонду "Серце до серця" сьогодні, 3 травня, на сесії Глибоцької районної ради долучилися очільники району разом зі своїми колективами райдержадміністрації та райради, депутати, сільські голови, голови ОТГ, керівники установ та організацій. Сяткову атмосферу на сесії, що спонукала до єдності та добрих справ, створила презентація приватної колекції рушників з різних регіонів України голови райради Петра Панчука. 
Нагадаємо, Глибоччина, завдяки об`єднаним зусиллям влади та громади району вже 3 роки поспіль нагороджена найвищою відзнакою фонду - "Золоте серце України" за активну участь у зборі коштів під час щорічних акцій. Фонд працює абсолютно прозоро, всі суми оголшуються під час зборів; вже кілька років регіональне відділення фонду у Чернівецькій області очолює наша краянка Анна Рибарчук.
Мета благодійного фонду - придбання медичного обладнання для обласних лікарень. Так, у 2016 році - було придбане обладнання для дитячої реанімації, розміщене у Обласній дитячій клінічній лікарні; у 2017 - апаратура для ранньої діагностики вад зору, використовується у дитячій лікарні №2; у 2018 - апарат для виявлення вад слуху у немовлят. Обласний збір склав 206 000 грн, а вартість обладнання - 250 000 грн. Суму, якої не вистачало, додав центральний офіс "Серце до серця". Апарат використовується у Обласній дитячій лікарні. Мета цьогорічного збору - придбання медичного обладнання для дитячих кардіологій. 

Дякую моїм щирим і щедрим краянам - протягом 7 хвилин у благодійну скриньку лягло 3821 грн. Кошти було підраховано у сесійній залі та результат збору оголошено на загал.(Фото чека про перерахування коштів на рахунок банку трохи згодом буде додано).
Як важливо, що у ці урочисті великодні дні, коли ми вітаємо одне одного словами "Христос Воскрес", духовні цінності у нас не лише на устах, але й в серці.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Глибоччина підтримала акцію "Дитяче серденько - живи!".
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору