Звітній концерт учнів Кам`янської музичної школи - подія для села

Про це щоразу переконливо свідчить довга вервечка автівок біля скромного приміщення школи та переповнений актовий зал, адже і батьки, і молодші братики і сестрички прийшли порадіти за успіхи рідних, підтрмати їхні перші серйозні кроки у світі музики гучними аплодисментами.
Надзвичайно якісно і грамотно складена програма концерту директором школи Оршевською Ярославою Георгіївною задовольнила смаки і шанувальників класики, і народного та сучасного мистецтва, і культури рідного краю. Так, сам захід розпочався виступом дитячого хору, який виконали "Пісню про Ольгу" місцевих авторів - слова Марії Козуб, музика Галини Семенюк-Сисолєтіної. Автори твору були запрошені на концерт, присутні у залі і всловили свою подяку за популяризацію творчості, запевнивши, що більшого щастя для автора немає.
Педагогічний склад школи цьогоріч значно омолодився: на зміну старшим і досвідченим прийшли молоді і креативні: саксофоніст Попеску Георгій Костянтинович, а наступного року вже набиратимуть учнів до класу скрипки - викладач - Гросу Михайло Іванович.
Юні виконавці були схвильованими, натхненними, захопленими і виклалися на повну. А на завершення дзвінко пролунав традиційний учнівсько-викладацький оркестр.
Начальник відділу культури і туризму Олена Рєпіна, підводячи підсумки заходу, подякувала викладачам та учням, батьків привітала із прийдешнім святом - Всеукраїнським днем сім`ї, подарувавши авторський вірш-флешмоб "Дружинам і чоловікам". Та найголовніше - переможці цьогорічних обласних конкурсів почули очікувані слова, що додавали їм сили змагатися із понад 100 учасниками області: проект "Червона доріжка", який існує завдяки фінансуванню народного депутата України Григорія Тіміша, і цьогоріч діє! Педагоги, батьки та учні висловили вдячність Григорію Івановичу за послідовне плекання творчої еліти району!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Звітній концерт учнів Кам`янської музичної школи - подія для села.