Буковинський оскар

БУКОВИНСЬКИЙ ОСКАР - так назвали ювілейну, 5 "Галерею пошани" на урочистостях нагородження кращих з кращих у галузі культури. Захід відбувся 23 травня в Учбово-методичному центрі культури Буковини.
Глибоччина пишається визнанням своїх 5-ти переможців у
5-ти номінацях:
- "Кращий сільський клубний заклад":Будинок культури с.Опришени, директор Мафтей Німіжан
- «Кращий аматорський хореографічний колектив»: аматорський колектив бально-спортивного танцю «Gran-Pri» Глибоцького районного будинку творчості та дозвілля». Керівник – Лупул Анна Василівна, постановник – Лупул Кирило Сергійович;
- «Краще любительське об`єднання»: «HandMade». Керівник – методист методичного кабінету Глибоцького РКБТД Сторожук Алла Олегівна;
- «Кращий громадський музей»: Літературно-меморіальний музей Д.Ботушанської. Директор Шевченко Ольга Василівна;

- «Кращий аматорський оркестр народних інструментів»: аматорський оркестр народної музики "Династія" будинку творчості та дозвілля с.Чагор Чагорської ОТГ . Керівник – Габор Віталій Штефанович.
Відкрив "Галерею пошани" її ідейний натхненник, директор Учбово-методичного центру Микола Шкрібляк. Вітали представники влади, творчої еліти Буковини, відомі артисти та нові зірочки на творчому небосхилі.
Знаково, що серед тих, хто мав честь вручати нагороди переможцям і директор Районного будинку творчості та дозвілля, голова ради директорів області Роман Нагірний, колега, чия робота була відзначена на першій галереї пошани; серед тих, хто дарував присутнім свою професійну майстерність та естетичне задоволення - аматорський колектив бально-спортивного танцю «Gran-Pri»! Культура Глибоччини пишається тим, що серед відзнак була лише одна нагорода у музейній царині і вона теж знайшла свого номінанта у нашому районі - Літературно-меморіальний музей Д.Ботушанської став відомий завдяки відзнаці значно ширшому колу буковинців, як і праця його невсипущої берегині Ольги Шевченко.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Буковинський оскар.