"Країна здоров`я"

31 травня - Всесвітній день без тютюну: діти побували у "Країні здоров`я"
Проект із такою промовистою назвою вчора завітав до Глибоки на запрошення відділу культури і туризму Глибоцької РДА. На 4 кольорових станціях: парашут, лабіринт, бульбашки, обмін цигарок на цукерки та просвітницькі стенди організатори пропонували відвідувачам рухливі ігри та просвітницьку інформацію про шкідливість тютюнопаління. За допомогою спеціального пристрою кожен бажаючий міг перевірити, скільки смогу осідає в легенях із однієї викуреної цигарки. 
"Країну здоров`я" відвідали вихованці дитячого садочка "Сонечко", учасники хореографічної студії DanceFamily Будинку культури с. Молодія Чагорської ОТГ, учні Глибоцької гімназії, долучалися пересічні перехожі з дітьми, дорослі чоловіки, які намагаються кинути палити тощо.
"Країна здоров`я" - інтерактивна програма, заснована благодійним фондом "Сім`я і здоров`я", вже понад 10 років затребувана освітніми закладами по всьому світу. Керівники кожної станції у доступний спосіб розповідають дорослим і дітям про важливість дотримання здорового способу життя, на спеціальних пристроях демонструють вплив шкідливих звичок на організм.

Під час проведення урочистостей "Червона доріжка" для переможців творчих конкурсів 31 травня організатори акцентували, що творчість є чудовою альтернативою цигарці, адже творчість допомагає презентувати себе серед ровесників набагато ефектніше, ніж цигарка, додає впевненості та дорослості набагато більше.
Відділ культури і туризму дякує фонду "Сім`я і здоров`я", їхнім представникам Дмитру Колотило та Павлу Козаку за візит до Глибоки та творчий підхід до своєї справи.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - "Країна здоров`я".
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору