"Червона доріжка"

На порозі з весни до літа
Наша творча стоїть еліта!
Саме такими поетичними рядками можна охарактеризувати сьогоднішню подію в культурі району - відзначення грамотами переможців обласних, Всеукраїнських та міжнародних творчих фестивалів та конкурсів, а також їх керівників-педагогів. Особливістю даного заходу стало вручення подяк батькам, які крок за кроком ведуть свою дитину дорогою до творчих висот. Окрім того, діти отримали подарунки від очільників району, голів ОТГ, а молодь - традиційні сертифікати на поїздку визначними місцями рідного краю. 
Протягом 4-х років завдяки проекту "Червона доріжка" було відзначено близько півтисячі переможців! Понад 200 учасників були нагороджені ексклюзивною поїздкою до Києва, Львова, Золочева, Тернополя від народного депутата ГРИГОРІЯ ТІМІША! Подяками відзначено співпрацю галузі культури з освітою - Глибоцькою гімназією та Глибоцьким ліцеєм. 

106 грамот і подяк, переповнена сесійна зала, святкова атмосфера завдяки запальним маршам оркестру Глибоцької музичної школи, червоний хідник (доріжка), якою юні переможці заходили до зали, інсталяція із кубків, здобутих протягом року, фотозона із дипломів, яскраві різножанрові виступи, славетна "Червона рута" від ансамблю "Екслюзив", яку наче гімн співав увесь зал - щасливі миті, що дають молодому поколінню відчути себе потрібними рідній країні. 
Як зазначила у вітальному слові начальник відділу культури і туризму Олена Рєпіна: "У цій залі протягом багатьох десятиліть вручаються нагороди видатним людям нашого краю: письменникам, науковцям, лікарям, ветеранам праці, учасникам АТО та волонтерам. Але сьогодні саме ви – бажані і дорогі гості у цій залі. Ви – молодий цвіт нашої держави, юні таланти, якими ми пишаємося і захоплюємося! І запросивши вас на нагородження саме сюди, ми хотіли підкреслити, як ми цінуємо ваші старання, ваші перемоги, ваш внесок у позитивний імідж нашого району!"
Творчу еліту району привітали голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, помічник-консультант народного депутата України Григорія Тіміша Костянтин Гарячко, голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк, Чагорської ОТГ Георгій Коблюк.
По завершенні заходу всі учасники могли поласувати морозивом від голови Глибоцької ОТГ Григорія Ванзуряка, а також взяти участь у розважально-пізнавальній програмі "Країна здоров`я" благодійнго фонду "Сім`я і здоров`я", що вітав переможців на площі. Але це вже зовсім інша історія, про неї у наступному матеріалі.
Відділ культури і туризму висловлює подяку керівництву району та обох ОТГ за співпрацю, Григорію Тімішу за послідовне інвестування в культуру району. А також чудовій команді - колегам закладів культури району, головному бухгалтеру Централізованої бухгалтерії за об`єднані зусилля в організації заходу. Окрема подяка - начальнику відділу внутрішньої політики Мар`яні Зембі за титанічну працю у друкуванні рекордної кількості подяк та грамот. Петру Митранюку - за постійну інформаційну підтримку наших заходів. 
Всі разом - ми це зробили!!!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - "Червона доріжка".
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору