День батька

Цьогоріч вперше в Україні офіційно відзначали День Батька. На Глибоччині урочистості з нагоди цього теплого родинного свята відбулися 17 червня у будинку творчості та дозвілля села Черепківці. Саме цей населений пункт району делегував на захист Східних кордонів України найбільше, понад 100, учасників ООС/АТО. 
Серед поважних гостей заходу і народний депутат України Григорій Тіміш з дружиною Родікою Тіміш та помічник-консультант народного депутата, екс-куратор галузі культури на Буковині Олександр Шкурідін.
За поданням в.о. старости села Майї Топало Григорій Іванович вручив подяки та грошові нагороди 7 учасникам бойових дій в зоні АТО, прикордонникам із сіл Черепківка та Новий Вовчинець. Одну з нагород отримував син Іонуци Миколи Профіровича, оскільки батько вже рік і до цього часу перебуває на фронті. У своєму вітальному слові Григорій Тіміш подякував мешканцям села за патріотизм, гідний приклад для нащадків та оточуючих, побажав якнайшвидшого мирув Україні, довголіття та здоров`я. На запитання ведучих поділився спогадами про свого батька, якого втратив, повернувшись з Майдану 2014; розповів про те, як воно бути молодим дідусем внука та двох внучок, наголосив на значенні родинних цінностей в житті людини. Такий невимушений щирий діалог переповнений зал вітав аплодисментами, а працівники культури села (директор БТД Ольга Кожухар) вручили народному депутату подяку за послідовний вклад у розвиток галузі в селі Черепківці. Завдяки сприянню Григорія Тіміша за державні кошти відремонтовано глядацький зал, встановлено опалення, придбано нові стільці, а зовсім недавно за кошти від народного депутата та голови Глибоцької ОТГ народний аматорський фольклорний колектив "Калинонька" та ведучі приміряли нові сценічні костюми. На знак вдячності працівники культури подарували Григорію Івановичу вишиванку, а пані Родіці Тіміш ікону Божої Матері. 

Молоді й поважного віку татусі разом зі своїми родинами захоплено вітали виступи на сцені дітей танцювальної (керівник Наталія Унгурян) та вокальної (керівник Надія Заболотнюк) студій, НАФК "Калинонька" (керівник Надія Заболотнюк) та народного аматорсього театру "Родина" (керівник Василь Репчук); програму концерту вела художній керівник Ольга Репчук. Щирі аплодисменти лунали на адресу аматорів Володимра Ткачука, Олександра Куделька тощо.
Зворушливо прозвучали вірші-флешмоби начальника відділу культури і туризму Олени Рєпіної "Ти - живий!" та "За Україну мир і спокій". Останню поезію разом з ведучими читав син загиблого героя Віталія Копачука - Вадим. 
Відділ культури і туризму Глибоцької РДА дякує колективу та аматорам будинку творчості та дозвілля с. Черепківці та бібліотеці-філії, в.о. старости Майї Іванівні Топало за об`єднані зусилля у проведенні свята. Подяка родині депутата Григорія Тіміша та Олександру Шкурідіну за участь у святкововму заході.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - День батька.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору