Тиждень мультфільмів організували для дітей селища працівники культури

Одна справа дивитися мультики вдома самому на екрані комп’ютера і зовсім інша – у товаристві друзів на широкому екрані та ще й з можливістю виграти приз в кінці перегляду за кмітливість і уважність. Саме такий креативний формат запропонували юним глибочанам працівники культури – райкіновідеомережа, районна дитяча бібліотека,  районний будинок творчості та дозвілля.

Протягом тижня – з 5 по 11 серпня – діти дошкільного та шкільного віку мали можливість переглянути мультфільми українською мовою, які вчать цінувати сім`ю та родинні стосунки – «Беббі-бос», бути винахідливим та спритним – «Кролик Петрик», поважати тих, хто не схожий на тебе – «Смолфут», берегти природу – «Серце дуба», «Льодовиковий період», перемагати свій страх та крокувати до перемоги – «Круті яйця». В один із днів в.о. директора райкіновідеомережі Ілля Косован демонстрував мультфільми на замовлення малечі.

Цікава вікторина, підготована працівниками дитячої бібліотеки Ларисою Дущак,  Марією Жижиян, Анжелікою Рубанець, Тетяною Федорчук із нехитрими призами – чи не найцікавіша частина заходу для юних глядачів: діти навперебій відповідали на питання, демонструючи свою кмітливість, вміння робити висновки із побаченого.

Ошатний зал районного будинку творчості та дозвілля – директор Роман Нагірний – де проходив тиждень мультфільмів,  і в дні літніх канікул був відчинений для діток, які не люблять нудьгувати вдома, а вміють в товаристві і з користю проводити вільний час. Левова частка глядачів – учасники танцювального денного табору під керівництвом Кирила та Анни Лупул.

З дітьми на мультсеанси приходило і кілька батьків. В кінці тижня мультфільмів і малеча, і дорослі висловили бажання продовжити такі розважально-просвітницькі заходи. Тож охоче всім повідомляємо – з 19 серпня щодня об 11.00. у залі районного будинку творчості і дозвілля працівники культури чекатимуть на юних глядачів!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Тиждень мультфільмів організували для дітей селища працівники культури.