День незалежності: у Глибоці та селах району відзначали по-різному

Є свята, зіткані з добра і любові до нашої рідної України, які висловлюють  дух народу, символізують його минуле, сьогодення і майбутнє. З нагоди головних державних дат  — Дня незалежності України та Дня державного прапора у книгозбірнях Глибоцької централізованої бібліотечної системи відбулося чимало заходів.

24 серпня працівники районних бібліотек провели бліц-вікторину „100 чудес України”. Впродовж дня на Центральній площі Глибоки діяла патріотична фотозона „Я люблю Україну” від районних книгозбірень, Глибоцької художньої школи на Центральній площі селища.

Гру-квест „Ми — діти твої, Україно!” провела завідуюча філією у селі Червона Діброва Наталія Горло. Переможцями конкурсу стали Роксолана Чоботарь, Натан Кручко і Мар’ян Адабека. Також присутні ознайомились із книжковою виставкою „Любіть Україну” та новими літературними надходженнями.

Клуб та бібліотека с. Верхні Синівці створили святкове дійство під назвою „Від проголошення незалежності — до нової України”.

У бібліотеці с. Просіка відбулась зустріч-діалог «Боротьба за незалежність ще триває

у окопах, думках, у снах» з учасниками війни на сході України: кіборгом Русланом Зегрею, захисниками Луганського аеропорту Іваном Іонцем та Олексієм Зегрею, який ще й ветеран війни в Афганістані. Також була оформлена книжкова виставка «І думу вольную на волю...».

23 серпня на танцювальному майданчику Старововчинецького БНТД культпрацівники БНТД та бібліотеки провели тематичний вечір «Любіть всім серцем Україну. Анастасія Броска та Василь Тюфтій декламували патріотичні вірші. Звучали пісні у виконанні Вікторії Горечки, Маргарити Малофій, Олександри Тюфтій, Оксани Рокочі, Анни Вентонюк, Анни Кирилюк та Домки Пушкель. А також народного аматорського фольклорного колективу «Вишиванка». Ведучі Олександра та Христина Качуляк запрошували їх на сцену під оплески глядачів. На заході був присутній сільський голова Петро Остафійчук. У бібліотеці діяла книжкова виставка «Незалежна Україна: шлях до мети». Завідуюча провела огляд книжкової виставки. Також переглянули відеоролик «Україна» та віртуальну виставку «Моя Україна». Також 23 серпня в бібліотеці було проведено бесіду для дітей «Прапор миру, вірності і волі. Потім вихованці дитячої установи захоплено вимальовували кольоровою крейдою прапор та герб України, а також квіти, дім та сонечко на танцювальному майданчику Старововчинецького БНТД.

До Дня Державного прапора та Дня Незалежності України, працівники культури села Стерче разом з юними, талановитими учасниками провели годину історії «Україна єдина». На історичну годину «Ми — твоє майбутнє,Україно!» завітали до книгозбірні села Сучевени.

Культпрацівники Тарашанської сільської ради провели бесіду до Дня державного прапору України «Прапор миру, вірності та волі» та історичну годину до Дня незалежності України «Про хліб, про мир, про Україну». Історичну годину до Дня незалежності «Про хліб, про мир, про Україну» провели у Привороках. Патріотичний захід «Хай квітне моя Україна!» зібрав присутніх у Михайлівці.

Історичну годину «Всім серцем з Україною» провели у Волоці. Бібліотекар Волоківської ОТГ Загарчук Марія Миколаївна розповіла та показала фільм про те як в 1991 році Україна здобула свою незалежність.

До Дня прапора та Дня незалежності України в селі Валя-Кузьмина відбулись урочистості під назвою "Моє село за роки Незалежності". А саме: флешмоб, конкурс малюнків на асфальті та кіноперегляд док. стрічки "Україна — роки незалежності"! Презентація виставки «Моя Україна – незалежна країна» відбулась у Слобідці, тематичний вечір «Україна — ти прекрасна і незалежна» зібрав присутніх у Станівці, на літературний вечір «Україна. Мати. Мова. Три цілющих вічних слова» зібрались у Турятці. До Дня Незалежності України Коровійська бібліотека-філія розмістила на своїй території стенд з тематично-літературною композицією на тему: «Любіть всім серцем Україну», підготувала до друку музично-поетичний твір «Ти, моя рідна Україно!». Літературна композиції «Любіть всім серцем Україну» розгорнулась у Купці. Презентацію тематичної книжкової виставки «Єдина незалежна Україна» підготувала працівник бібліотеки у Йорданештах.

23 серпня  у приміщенні будинку культури, працівники бібліотеки-філії №23 спільно з будинком культури с. Кам'янка провели концерт до 28-ї річниці Незалежності України та дня прапора України під назвою «Ти єдина, неподільна Україно моя». Ведучі звернулись до  всіх присутніх з привітальними словами та побажали їм щастя, миру, добра, злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого майбутнього. Свої найніжніші, найдобріші почуття висловили наймолодші учасники свята — вихованці дитячого садка, а також пісенними виступами Олександра Сочован, Іванка Молофій, тріо "Любисток", Юлія Баланюк, народний аматорський фольклорний колектив "Кам'янчанка".

Дні державного прапора та незалежності України — найбільші національні свята. Адже незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - День незалежності: у Глибоці та селах району відзначали по-різному.