Саме такий нетрадиційний підхід до традиційних урочистостей обрали організатори аби вкотре продемонструвати суспільству дієздатність, конкурентоспроможність та сучасність бібліотек в районі.

Чого лише вартий той факт, що ПАРАД ПАРТНЕРІВ підтримали керівники та представники різних організацій, які плідно співпрацюють з бібліотеками як з інформаційними платформами для досягнення найрізноманітнішого контингенту громадян: це і БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ – ЯНІНА БОГДАН, і ГЛИБОЦЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ – ЛІЛІЯ ГРИНЧЕШЕНА, і ГЛИБОЦЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ – ПІВОНІІЯ РИБАРЧУК, і ГЛИБОЦКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР – ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» - МИХАЙЛО МІСЮРКА, і ГЛИБОЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ – ВАЛЕНТИНА БОГДАН, і ГЛИБОЦЬКИЙ ПРОФТЕХЛІЦЕЙ – АЛІНА ІВАЩЕНКО, і РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА «ПРОСВІТА» - ОЛЕКСАНДРА ВОЗНЯК тощо.

ПАРАД ЧИТАЧІВ об`єднав людей різного віку: від наймолодших – вихованців дитячої установи «СОНЕЧКО» спільно із музичними керівниками та директором АЛІНОЮ ЗАГУДАЛОВОЮ, до молоді і найстарших читачів поважного віку, які дарували бібліотечним працівникам свої книги та поезії – ГРИГОРІЙ та ОЛЕНА БЕЗВЕРХНІ, МИХАЙЛО СТАСЮК та інші.

ПАРАД БІБЛІОТЕКАРІВ викликав гордість за колег, чий вклад у розвиток культури рідного району не обмежується лише працею на бібліотечний ниві і геть ламає стереотип про бібліотекарів як людей, зайнятих одноманітною справою. Так, ФЛОАРЯ ЛУПАШТЯН – бібліотекар с. Петричанка – є знаним у районі майстром національної випічки. Її завиванці та калачі смакують на всіх визначних подіях. А минулого року народний обряд «Поминальне хлібне дерево», яке вона презентувала Учбово-методичному центру культури Буковини, внесено до обласного реєстру нематеріальної культурної спадщини і подано до Всеукраїнського. Завідуючий бібліотекою-філією с. Коровія – РУСЛАН НАЗАРИШИН – поет, пісняр, композитор, цього року видав поетичну збірку творів – «Зірок на небі вистачить усім». РОДІКА ЗЕГРЯ – завідуюча бібліотекою-філією с. Просіка – поетеса, дослідниця історії рідного села Просіка, дружина кіборга, мати натовця. МАРІЯ РОМАНЮК – бібліотекар с. Слобідка, солістка, багаторічний екс-керівник Опришенського народного аматорського фольклорного колективу «Датіна». МИКОЛА ПОСТІУКА – бібліотекар с. Станівці, релігієзнавець, історик, вчитель, громадський активіст, що очолює 7 громадських організацій у рідному селі. ВІРА КІНАЩУК – завідуюча бібліотекою-філією с. Старий Вовчинець. Відмінний знавець комп`ютерних технологій зі створення відеороликів, які неодноразово займали перші місця на районних та обласних конкурсах. ЛЮДМИЛА САБРАН – методист Центральної районної бібліотеки, акторка з багаторічним стажем районного аматорського народного театру Районного будинку творчості та дозвілля. ЛАРИСА ДУЩАК – заступник директора ЦБС по роботі з дітьми, професійний журналіст крайового часопису «Новий день». Бібіліотекарі Районної дитячої бібліотеки АНЖЕЛІКА РУБАНЕЦЬ, ТЕТЯНА ФЕДОРЧУК разом з директором ЦБС ОЛЬГОЮ КОВАЛЬЧУК – багаторічні учасники районного народного аматорського хору працівників культури.
Таку славну когорту працівників із професійним святом привітали ГОЛОВА ГЛИБОЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПЕТРО ПАНЧУК, ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РДА ІЛЛЯ ЛОПУЛЯК, ГОЛОВА ГЛИБОЦЬКОЇ ОТГ ГРИГОРІЙ ВАНЗУРЯК, НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ОЛЕНА РЄПІНА. Зокрема, Петро Володимирович наголосив на важливості читання книг і в сучасному світі, пригадав як колись у дитинстві по-доброму заздрив бібліотекарям, які мали змогу читати найдефіцитніші книжки того часу, як за хорошою книгою треба було стояти в черзі по кілька тижнів, подякував бібліотекарям за здійснювану працю.
Григорій Степанович розповів про терапевтичний ефект від читання та наголосив, що на найближчій сесії громади планує внести пропозицію, яка стане подарунком для всіх поціновувачів слова – перевидати книгу славетної крянки Домки Ботушанської «Підземний дзвін».
Вітання та грошові винагороди отримали бібліотекарі від директора ЦБС ОЛЬГИ КОВАЛЬЧУК та голови райкому профспілки ЛІДІЇ МАКСИМЮК. Музичні дарунки дарували хранителям слова учні та викладачі Глибоцької музичної школи.

Олена Рєпіна – начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Парадом читачів, партнерів і бібліотекарів відзначили на Глибоччині Всеукраїнський день бібліотек.