Багатогранну галузь, яка включає в себе клубні заклади, бібліотеки, мистецькі школи, музеї, кіновідеомережу, централізовану бухгалтерію та, власне, відділ культури і туризму вітали та нагороджували заступник голови Глибоцької РДА Ілля Лопуляк, керуючий справами районної ради Дмитро Шмідт, секретар селищної ради Глибоцької ОТГ Олена Бадюк, голова асоціації органів місцевого самоврядування Наталія Будей, голова Тарашанської сільської ради Василь Чуляк, голова райкому профспілки працівників культури Лідія Максим`юк та інші.
Начальник відділу культури і туризму Олена Рєпіна, завершуючи свою каденцію, прозвітувала про здобутки культури Глибоччини протягом 2016-2019 років, подякувала за плідну співпрацю, реалізацію вдалих проектів та вручила керівникам структурних підрозділів іменні торти для колег.
Основний акцент в урочистостях відділом культури і туризму зроблено на безцінному вкладі творчих родин у розвиток галузі, адже культуру району рухають родинні династії, сім`ї, брати і сестри, чия любов до мистецтва проростає з любові сімейної, самого генетичного коду, який забезпечує неперервність народних традицій. Тому на святі лунали пісні та музичні композиції у родинному виконанні: Івана Боднара – керівника НАОНІ «Трандафір» та його сина, Олександри Євтух – донечки методиста РКТД Алли Сторожук, аматорського оркестру народної музики «Династія» БТД с.Чагор, керівник Мар`ян Габор – достойний продовжувач справи батька Віталія Габора – екс-директора Чагорського БТД. Піснею про родинну любов зачарувала усіх сім`я працівників культури с.Слобідка – Івана та Марії Романюків разом із донечками.

Грамотами та подяками було відзначено заклади культури за кращі творчі звіти перед населенням та окремих працівників галузі за сумлінну працю та особистий вклад у розвиток культури Глибоччини.
А на завершення урочистостей добру порцію українського гумору подарували працівникам культури зіркові коміки-гумористи – дует «Гуцули» - команда «Торнадо-Люкс» на чолі з Іллею Климом.
На вулиці винуватців свята чекав ще один сюрприз – флеш-моб «Віват культура!» під час якого працівниками галузі було запущено 50 голубів на щастя творчих родин та процвітання культури в районі. За реалізацію флеш-мобу відділ культури дякує голові асоціації голубівників Глибоччини Степанові Безушку. За фото-відеозйомку заходу окрема подяка Денису Кордубану, Кирилу Лупулу. А всім гостям свята за щирі вітання і теплі слова на адресу працівників культури Глибоччини.
І знову осінь. Листопад – у сад.
Із-поміж інших професійних свят
Надходить наше щире мудре свято –
Культури не буває забагато:
Вона розлога, як безкрає море,
Строката, різна, наче вишиття,
До кожного по-своєму говорить,
А як полюбиш – то на все життя!
Вітаєм всіх, хто творчої натури –
Віват, Культура!

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Іменними тортами, зірковими гумористами та спільним запусканням 50 голубів відзначили працівники культури своє професійне свято на Глибоччині.