Патріотичний майданчик "Козацький дух - непереможний"

10 жовтня бібліотекарі Глибоцької центральної районної бібліотеки разом із студентами Глибоцького професійного ліцею до Дня українського козацтва та Дня захисника України організували справжній патріотичний майданчик «Козацький дух - непереможний».
Оскільки козаки не тільки вміли захищати рідний край, показуючи свою відвагу, сміливість, витримку. У вільний час вони розважались, граючи у різні ігри та забави. Вони дуже часто змагались між собою, щоб розвивати свою силу, витримку і мужність.
Бібліотекарі провели невеличкі випробування, тобто змагання, для того щоб перевірити чи є серед учасників справжні козаки.
Учасники випробувань взяли участь у конкурсах: «КОЗАЦЬКА СПРИТНІСТЬ», «МАЙСТЕРНИХ ХУДОЖНИКІВ», «КОЗАЦЬКА КМІТЛИВІСТЬ», «ЗАТАНЦЮЄМО ГОПАК» та інші.
Загалом змагання – випробування пройшли цікаво, весело та пізнавально. Учасники команд виявили свої найкращі якості – кмітливість, розум, силу та спритність, показавши, що вони – гідні нащадки славного козацького роду.
По завершенню змагань, призери отримали грамоти та солодкі подарунки.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Патріотичний майданчик "Козацький дух - непереможний".