Буковинській просвіті – 150

Форум з нагоди відзначення 150-річчя діяльності просвітянського товариства «Руська Бесіда» на Буковині, на високому рівні організований Чернівецьким обласним об`єднанням ГО "Всеукраїнське товариство "Просвіта" імені Т.Шевченка та Чернівецьким національним університетом, зібрав у Червоній залі ЧНУ митців, науковців, вчителів – справжніх патріотів – з усіх куточків Буковини та сусідніх Івано-Франківської, Тернопільської областей.
Серед доповідачів і начальник відділу культури і туризму Олена Рєпіна, яка разом з головою районного осередку "Просвіти" Олександрою Возняк та директором літературного музею Домки Ботушанської Ольгою Шевченко доповідали про витоки та сьогодення "Просвіти" на Глибоччині. Вклад просвітян Глибоцького району у спільну справу відзначено почесною грамотою Чернівецької обласної ради з нагоди визначного ювілею однієї із найдавніших національно-патріотичних організацій України!
«Віримо, що, не зважаючи на проблеми сьогодення, українскій культурі, мові, національним цінностям утверджуватися і розвиватися на теренах України» - таким був основний меседж доповідачів. Також учасники форуму не оминули увагою проблем сьогодення і звернулися колективним листом учасників форуму до Президента про надання товариству статусу національного.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Буковинській просвіті – 150.