"Дарунки Миколая"

Глибоччини підбиває підсумки проведення в районі благодійного марафону "Дарунки Миколая" Чернівецького обласного благодійного Фонду допомоги дітям, хворим на рак лейкемію "Подаруй дитині життя". Загальна сума збору складає 11 649.10 грн. З них: 3425 грн зібрано на сесії районної ради, 8224.10 - на благодійному концерті вихованців Районного будинку творчості та дозвілля. До цієї суми увійшли також 900 грн, зібрані учнями Глибоцької художньої школи, які разом з вчителями продавали свої художні вироби на благодійному ярмарку у фойє будинку культури.
Надзвичайно зворушливо прозвучав заклик до глядачів про збір коштів для хворих діток. Його виголосила мама дівчинки Ані, для порятунку якої минулого року на такому ж святі мешканці нашого району зібрали понад 50 000 грн. Дівчинку прооперували, вона стояла на сцені серед виконавців і щаслива родина дякувала всім небайдужим за допомогу. Тетяна Гуцуляк побажала присутнім не зупинятися у добрих справах і разом з донечкою зробила перший внесок у благодійну скриньку. Всі кошти перераховано на рахунок фонду.

Copyright 2015 Глибоцька РДА - "Дарунки Миколая".