01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Новини

Ілля Лопуляк провів виїзне засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

21 лютого, заступник голови Глибоцької районної державної адміністрації Ілля Лопуляк провів виїзне засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Глибоцькій райдержадміністрації в селі Молодія. В ході роботи  комісії обговорено питання щодо наявного поголів’я свиней, проведення клінічного огляду в господарствах усіх форм власності та попередження власників про заборону продажу, переміщення, вигульного (вільного) утримання та безконтрольного забою свиней.

За результатами обговорення вирішено:

- Протягом періоду карантинних обмежень фахівцям ветеринарної служби проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо профілактики на АЧС;

-  заборонити торгівлю на ринках живими свинями та продуктами з них що отримані при подвірному забої з населених пунктів: Молодія, Луківці, Волока, Чагор, Коровія, Валя Кузьміна, Грушівка Глибоцького району;

- продовжити роботи по очистці тваринницьких приміщень та проведення дератизаційних робіт в господарстві ПП Меренюк І.Ф.

Обговорено проведення фестивалю «Марцішор»

22 лютого, голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій провів робочу нараду щодо організації та проведення в районі фестивалю румунського фольклору «Марцішор». В ході наради обговорено пропозиції щодо проведення заходу, список запрошених на свято гостей, нагородження учасників фестивалю.

Фестиваль проводиться один раз на рік на початку березня. Метою даного фестивалю є збереження традиційної спадщини румунської обрядовості. А також залучення молоді до успадкування, вивчення фольклору. Виявлення нових талантів та їх підтримка, піднесення рівня культури та духовності села, виховання у підростаючого покоління поваги до національних меншин та їх культури. Налагодження культурних зв’язків та взаємообміну між фольклорно-етнографічними колективами.

Віталій Коломієць провів засідання робочої групи

Сьогодні, 22 лютого, перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Коломієць провів засідання робочої групи щодо направлення громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби у весняний призов 2018 року. На засіданні комісією розглянуто заяви громадян щодо направлення на проходження альтернативної (невійськової) служби.

Згідно ст. 17 Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» громадянину необхідно пройти призовну комісію відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та повідомити військовий комісаріат і управління соціального захисту населення районної державної адміністрації щодо прийняття рішення про призов на строкову військову службу.

Щоб запобігти виникненню нещасних випадків на водоймах, рятувальники продовжують проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу

20 лютого Глибоцькі рятувальники провели навчання з порятунку людей на воді. Навчання проводилися з метою підтримки належного рівня оперативної готовності рятувального підрозділу до виконання дій за призначенням та недопущення трагічних випадків загибелі на водоймах міста у зимовий період.

Після відпрацювання рятувальники провели профілактичну роботу з рибалками. Під час якої, розповіли рибалкам про статистику загибелі людей на воді в зимовий період, наголосили на причини трагічних випадків та вручили  пам’ятки із правилами безпеки під час перебування на льоду.

Детальніше...

Георгій Придій провів робочу зустріч з працівниками Глибоцького підрозділу кримінально-виконавчої інспекції

20 лютого голова районної державної адміністрації Георгій Придій провів робочу зустріч з представниками Глибоцького підрозділу кримінально-виконавчої інспекції. У ході зустрічі було обговорено стан сплати аліментів та особливості роботи кримінально-виконавчої інспекції. Георгій Васильович зазначив, що проблема забезпечення належної виплати аліментів сьогодні торкається багатьох сімей, а  подбати про дітей, які залишилися без підтримки одного з батьків, є завданнямвлади. Дані зміни в законодавстві - це  реальна можливість захистити інтереси дитини, і спонукати боржника до виконання своїх обов'язків.

Останніми змінами в законодавство України запроваджено нові правові механізми, що забезпечують додатковий захист дітей в частині отримання аліментів. Прийняття нововведень повинно сприяти створенню дієвих механізмів, які унеможливлюватимуть злісним неплатникам аліментів використовувати передбачені механізми для ухилення від сплати аліментів, затягувати розгляд судових справ, а також сплачувати необґрунтовано малий їх розмір. До платників аліментів, що мають заборгованість за останні 6 місяців, передбачена відтепер можливість застосування соціальних робіт.

Георгій Придій провів засідання Комісії з питань захисту прав дитини

20 лютого, під керівництвом голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний винесено наступні питання:

- про визначення участі батька у вихованні та спілкуванні з донькою;

- клопотання служби у справах дітей про позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей;

- про можливість/неможливість надання дозволу на укладення та підписання договору дарування неповнолітньою нерухомого майна;

- про можливість/неможливість надання дозволу на продаж, укладення та підписання договору купівлі продажу земельної ділянки;

- про можливість/неможливість надання дозволу на укладення та підписання договору дарування нерухомого майна та земельної ділянки;

- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

За результатами розгляду даних питань були прийняті відповідні рішення.

Глибоччина вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, біля пам’ятника «Борцям за волю України» відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь голова Глибоцької районної державної адміністрації Георгій Придій, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, голова Глибоцької об’єднаної територіальної громади Григорій Ванзуряк, благочинний Глибоцького району української православної церкви Київського Патріархату Протоієрей Роман Грищук,  трудові колективи райцентру та громадськість.

Ведучі нагадали учасникам зібрання страшні події 2013-2014 років, коли в мирний час просто у центрі Києва, виконуючи злочинні накази тодішньої влади, "беркутівці" по звірячому побили і розігнали мирну акцію протесту студентів, а через три місяці 18-20 лютого 2014 року "професійні вбивці" режиму Януковича - снайпери майже впритул розстріляли беззбройних українських патріотів тільки за те, що ті прагнули жити у вільній європейській державі. 

Звертаючись до присутніх голова райдержадміністрації Георгій Придій закликав берегти священну пам'ять про Героїв Небесної Сотні та всіх безіменних героїв, що досі вважаються зниклими безвісти, бути гідними їх подвигу, гуртуватися заради перемоги над ворогом, заради щасливого майбутнього України, щоб смерті Героїв не були даремними. Очільник району подякував жителям Глибоччини, які були безпосередніми учасниками масових акцій протесту на Майдані, за активну громадянську позицію і патріотизм.

Детальніше...

Звернення голови Глибоцької райдержадміністрації Георгія Придія з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, ми вшануємо пам'ять Героїв Небесної Сотні. Подвиг справжніх патріотів, що назавжди змінив хід історії нашої держави, без сумніву, заслуговує гідного вшанування.

Адже саме завдяки цим Героям ми не втратили державність та отримали можливість жити в незалежній країні, що неухильно прагне до європейського майбутнього.

Герої Небесної Сотні – це приклад істинної громадянської та особистої відваги,  самовідданості, сили й стійкості духу у відстоюванні високих ідеалів.

Кожен із Героїв Небесної Сотні заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І наш святий обов'язок - пам'ятати їх подвиг. Своїм прикладом вони надихають українців і сьогодні відстоювати демократичні цінності та захищати Батьківщину.

Ці героїчні і водночас трагічні події залишаться не лише на сторінках історії Української держави, а й у нашій пам’яті, в душах та серцях всіх українців. Вони знаменували початок нової епохи національного пробудження українського народу, усвідомлення права вільно жити на своїй землі та святого обов’язку — боронити її. І сьогодні, продовжуючи боротьбу за цілісність та незалежність нашої держави на Сході України кращі сини і доньки захищають нас від ворога – російського агресора, жертвуючи найдорожчим – життям та здоров’ям. 

В пам’ять про Героїв ми повинні, об’єднавшись, зробити все від нас залежне, щоб втілити у реальність мрію, за яку вони боролися на Майдані, - перетворити Україну на процвітаючу європейську державу.

Слава Героям Небесної Сотні!

Слава Україні!

 З повагою голова Глибоцької райдержадміністрації Георгій Придій.

Відбулось позачергове засідання з питань ТЕБ та НС

16 лютого під керівництвом голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія відбулось позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. 

На засіданні комісії розглянуто доповідну записку голови Луковицької сільської ради від 16 лютого 2018 року № 90. 

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення, комісією вирішено: 

- на основі звернення Луковицької сільської ради Головному управлінню Держпродспоживслужби у Чернівецькій області відібрати та направити пат.матеріали від 2-3 туш на проведення лабораторних досліджень (підтвердження або спростування на АЧС); 

- Глибоцькому відділенню поліції Сторожинецького ВП ГУНП в Чернівецькій області, терміново провести розслідування по даному факту;

- голові Луковицької сільської ради забезпечити доступ до туш свиней, які знаходяться в ямі для відбору проб; 

- у разі підтвердження випадку АЧС свиней скликати Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію для прийняття відповідних заходів. 

Консультація

Я все життя прожила у батьківській хаті. Вони її самі будували. Тоді про всілякі документи не дуже думали. Просто сільська рада виділила землю, там і побудували. Батьки давно померли і жодних документів не залишили. Чи можу я якось оформити цю землю й хату на себе без заповіту. Куди і як мені звернутися? Хочу зазначити, що я єдина дочка, тому жодних конфліктів тут бути не може.

Тамара Слайко

Що таке спадкування?

Спадкування – це перехід прав та обов'язків (спадщини) від особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її.

До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Спадкоємець, який прийняв спадщину, може одержати свідоцтво про право на спадщину.

Видача свідоцтва про право на спадщину на майно, право власності на яке підлягає державній реєстрації, проводиться нотаріусом. Для цього спадкоємець має подати документи, які посвідчують право власності спадкодавця на відповідне майно.

Разом з тим відсутність свідоцтва про право на спадщину не позбавляє спадкоємця права на спадщину.

Нотаріус має перевірити подані документи та взнати, чи немає заборон або арешту цього майна.

За відсутності у спадкоємця необхідних документів нотаріус відмовляє йому у вчиненні нотаріальної дії та роз'яснює процедуру вирішення зазначеного питання в судовому порядку.

Детальніше...

У Чернівцях СБУ затримала на хабарі помічника судді Господарського суду

Співробітники Служби безпеки  України викрили на хабарі помічника  судді Господарського суду Чернівецької області.

Оперативники спецслужби задокументували, що чиновник вимагав від місцевого мешканця 1,2 тисячі доларів США. За цю суму зловмисник обіцяв вплинути на рішення районних судів щодо закриття двох адміністративних проваджень, відкритих за порушення Правил дорожнього руху.

Співробітники СБ України затримали помічника судді на одній з вулиць у центральній частині Чернівців під час отримання другої частини хабара у розмірі п‘ятсот американських доларів.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.

 Прес-служба УСБУ в Чернівецькій області. 

Пам’ятаємо Героя…

Минає 40 днів, як у зоні АТО загинув наш земляк, мужній захисник нашої держави Володимир Борисович Анадимб, який ніс службу у 4-му батальйоні «Донбас-Україна». Своє життя молодий український військовий віддав за мир і цілісність України.
Війна забирає найкращих... Це непоправна втрата для рідних і близьких Володимира, для усього Глибоцького району.
Глибоцька райдержадміністрація та районна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя. Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків!
Вічна пам’ять Герою!

У смт Глибока виникла пожежа

17 лютого 2018 року о 06 год. 46 хв. на ПЗЧ ДПРЧ-14 УДСНС України у Чернівецькій області надійшло повідомлення про пожежу у будівлі автомийки з подальшим розповсюдженням на покритя кафе-бару та 4 магазинів, які розташовуються у одному комплексі за адресою: Чернівецька область смт Глибока, вул. Привокзальна, 16-Б.

Якщо ви стали свідком або об’єктом незаконних, неправомірних та корупційних дій з боку працівників системи ДСНС

Про факти зловживань та корупційних проявів з боку працівників системи ДСНС Ви можете повідомляти по «телефону довіри»  Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Чернівецькій області (03722) 4-68-85, надіслати смс повідомлення чи зателефонувати начальнику Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління  050-434-40-30, 097-956-08-81або надіслати листа на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Також, ви можете написати лист на електронну адресу:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.або повідомити за номером ''телефону довіри''ДСНС України (044) 289-12-41.

Конфіденційність гарантовано!

 Андрій Боднарюк – начальник ДПРЧ-14

Шановні жителі Глибоччини!

У вівторок, 20 лютого о 12.00 біля пам’ятника «Борців за волю України»  відбудеться  поминальна панахида з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні. Запрошуємо жителів Глибоцького району разом згадати тих, хто віддав своє життя за людську гідність та щасливе майбутнє українського народу.

 Помолимося за вічну пам'ять героїв «Небесної сотні»…

Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні, 16 лютого, під керівництвом голови Глибоцької районної державної адміністрації Георгія Придія та за участі голови районної ради Петра Панчука відбулось засідання колегії районної державної адміністрації. Георгій Васильович привітав гостей з Допропільського району Донецької області, які завітали на Глибоччину. В залі засідань між Глибоцькою районною радою та Допропільською районною радою підписано угоду про співпрацю.

Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка від 07.12.2017 року №409/2017 почесне звання «Мати-героїня» присвоєно 7 матерям нашого району. Георгій Придій подякував матерям – героїням за їхню невтомну працю, недоспані ночі, правильне і гідне виховання своїх дітей та побажав берегиням роду людського міцного здоров’я, радості, достатку, тепла, пошани від дітей, рідних та близьких.

Детальніше...

Ілля Лопуляк провів виїзне позачергове засідання комісії

14 лютого заступник голови районної державної адміністрації Ілля Лопуляк провів виїзне позачергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії в селі Молодія. На засіданні комісії розглянуто інформацію голови Молодійської сільської ради та жителів села Молодія після чого здійснено виїзд на місце проживання вищевказаних жителів з метою підтвердження фактів викладених в заявах жителів с. Молодія.

Детальніше...

В Кам'янській сільській раді перевірили делеговані повноваження

15 лютого членами робочої групи райдержадміністрації під керівництвом керівника апарату Валентини Безверхньої здійснена виїзна перевірка стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Кам'янської сільської ради. Спеціалісти управлінь та відділів районної державної адміністрації перевірили повноваження в галузях: підготовки та перепідготовки керівного складу цивільного захисту, оборони та мобілізаційної роботи; законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, а також стан ведення діловодства та кадрової роботи в сільській раді. За результатами комплексної перевірки складено акт та надано методичні рекомендації.

Рятувальники проводять рейди

15 лютого рятувальники Глибоцького РС У ДСНС України у Чернівецькій області з метою недопушення нещасних випадків на водоймах у зимовий період провели роз’яснювальну роботу серед жителів селища Глибока та  сіл Глибоцького району. А також, нагадали основні правила пожежної безпеки у побуті.

У Чернівцях черги за закордонними паспортами скоротяться вдвічі

Коштом ДМС України для Чернівецької області придбано 20 робочих станцій Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами, на базі яких здійснюється оформлення та видача паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Наразі в області завершена робота з тестування та підключення зазначених робочих станцій до закритих комунікаційних мереж ДМС України. Це дозволить вдвічі збільшити пропускні можливості територіальних підрозділів при наданні зазначених послуг та суттєво вплине на скорочення черг.

Покращення сервісу при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон відчують і мешканці обласного центру, які звертатимуться до Чернівецького міського відділу УДМС у Чернівецькій області по вул. Руській, 248-М. По цьому територіальному підрозділу вдвічі збільшилась кількість місць для резервування через сервіс «Електронна черга» та відповідно вдвічі зросте загальна кількість осіб, які зможуть оформити собі  закордонні паспорти.

Управління ДМС

у Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Офіційний веб-сайт Глибоцької районної державної адміністрації.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору