01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Новини

Відбулося засідання організаційного комітету з відзначення Дня Соборності України та Дня пам'яті Героїв Крут

20 січня, в.о. голови райдержадміністрації Віталій Коломієць провів засідання організаційного комітету з підготовки проведення заходів із відзначення в районі Дня Соборності України та Дня пам'яті Героїв Крут. В ході засідання було скоординовано план заходів з відзначення в районі Дня Соборності України. Відтак, 22 січня о 14.00 відбудуться урочистості з нагоди Дня Соборності Україні та Дня пам’яті Героїв Крут в залі засідань районної ради. Окрім того, в закладах освіти району буде проведено тематичні уроки, інформаційні години, спрямовані на донесення до підростаючого покоління об’єктивної інформації про підписання Акту злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. В закладах культури та бібліотеках району буде проведено тематичні виставки.

На Буковині у 2019 році 101 учасник АТО/ООС знайшов роботу за допомогою служби зайнятості

У 2019 році на Буковині послугами служби зайнятості скористалися 513 безробітних учасників АТО/ООС, мали інвалідність 37 осіб. 42% військовослужбовців віком до 35 років, 34% – від 35 до 45 років, 24% – старші 45 років. Найбільше безробітних учасників АТО/ООС з вищою освітою - 38%; з професійно-технічною – 31%, з початковою та середньою – 31%.
Впродовж 2019 року за сприяння обласної служби зайнятості знайшов роботу 101 військовослужбовець, 12 осіб отримали одноразову виплату допомоги на випадок безробіття та започаткували власну справу.
«Більшість працевлаштованих за робітничими професіями (58%), на місця керівників (менеджерів), професіоналів, фахівців - 38% та 4% – на місця, що не потребують спеціальної підготовки. Найбільше військових знайшли роботу у переробній промисловості (24%), в оптовій та роздрібній торгівлі (22%), у сільському господарстві (20%), на будівництві (9%)», - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
Більше інформації на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості

Відбулась робоча нарада

16 січня, під керівництвом в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталія Коломійця та за участю голови районної ради Петра Панчука, керівника апарату райдержадміністрації Валентини Безверхньої, начальника фінансового відділу РДА Ольги Зеленко, директора КНП «Глибоцька центральна районна лікарня» Івана Шкробанця, директора КНП «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Марія Мельничук, сільського голови Карапчівської ОТГ Георгія Лютика, сільського голови Сучевенської ОТГ Юліана Михайловича відбулась робоча нарада. В ході наради розглянуто дольову участь у співфінансуванні об’єднаних територіальних громад району на придбання ліків для хворих на цукровий і нецукровий діабет та проплату за енергоносії КНП «Глибоцької ЦРЛ». За результатами обговорення вирішили звернутися до голів ОТГ з проханням виділити кошти для придбання ліків від цукрового та нецукрового діабету для хворих, які є жителями ОТГ, а також здійснити розподіл потреби оплати за енергоносії КНП «Глибоцька ЦРЛ» в розрізі адміністративних меж з розрахунку 48 грн. на 1 особу та направити листи до ОТГ та сільських рад району про виділення коштів до районного бюджету на зазначені виплати.

Анжела Дякова проведе виїзний прийом громадян

21 січня в приміщенні Глибоцької районної державної адміністрації з 10:00 год. до 13:00 виїзний прийом громадян проводитиме – директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Дякова Анжела Анатоліївна.

Рятувальники відвідали Глибоцький ліцей

Проведено виступ, провідним інспектором Глибоцького РС У ДСНС в Глибоцькому ліцеї. Нагадано основні правила пожежної безпеки в побуті, доведено до відома статистику пожеж, як діяти у разі виникнення пожежі в будинку та приміщеннях школи.
Руслан КРОЙТОР – начальник Глибоцького РС У ДСНС

Якими іменами називали буковинці дітей у 2019 році: найпоширеніші та рідковживані

За даними відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Чернівецькій області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), буковинці обирали для новонароджених дітей як традиційні українські імена, так і рідковживані. Найчастіше хлопчикам давали імена: Артем, Андрій, Сергій, Олександр, Назар, Нікіта, Микола, Давид,Максим, Євген.
Дівчаток називали іменами: Анастасія, Анна, Софія, Євгенія, Дар’я,Валерія, Вікторія, Марія, Поліна.
Рідковживані імена, які присвоювалися дітям при державній реєстрації народження:
чоловічі: Тадей, Варсануфій, Єусебіу, Іосуа, Калєб, Ємік, Ітан, Джованні, Вільям-Ліонель, Ражден, Джонатан, Натанєл, Томі, Рувім, Йосіф-Домінік;
жіночі: Сабріна, Б’янка, Каміллі-Марія, Делія, Аріана-Тетяна, Лорідана, Роміна, Сабіна-Аделіна, Міра, Ємануєлла-Габрієлла, Алєксандріна, Стасія, Міа, Лавінія, Міріам-Віоріка, Кіра-Аделіна, Касандра, Альміра, Дєліса, Ємілі, Жасмін.

Південно-Західне міжрегіональне управління
Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

У 2019 році кількість застрахованих сягла 12,5 млн осіб

Понад 12,5 млн працюючих є застрахованими особами та знаходяться під опікою Фонду соціального страхування України. Зазначені особи в разі настання страхового випадку в період роботи отримують від Фонду допомоги, страхові виплати, медичні і соціальні послуги.
Застрахованою у Фонді є кожна особа, яка сплачує, або за яку сплачується роботодавцем єдиний внесок, тобто всі працевлаштовані, самозайняті, ФОП, особи, що працюють на умовах цивільно-правових договорів.
Нагадаємо, Фонд соціального страхування України в разі настання страхового випадку здійснює надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності, допомоги по вагітності та пологах, допомоги на поховання. За наявності медичних показів фінансує проходження курсу реабілітаційного лікування на базі санаторно-курортних закладів. У разі нещасних випадків на виробництві або набуття професійних захворювань здійснює оплату лікування всіх прямих наслідків нещасних випадків, у разі часткової або повної втрати працездатності здійснює надання одноразової допомоги та щомісячних страхових виплат, фінансує періодичне санаторно-курортне лікування, забезпечення технічними засобами реабілітації, ліками та медичними виробами тощо.
Загалом упродовж 2019 року допомоги та страхові виплати від Фонду отримали понад 2,6 млн осіб.

За детальнішою інформацією звертатися за адресою: 60400, смт Глибока, вул. Шевченка, 1А, тел.: (03734) 2-45-09.

Рік роботи кар’єрних радників на Буковині

Вже рік, як в Чернівецькій обласній службі зайнятості, працюють 45 кар’єрних радників, і ще 17 - поєднують функції кар’єрного радника та реєстратора.
«Кар’єрні радники консультують щодо працевлаштування, професійної підготовки або перепідготовки відповідно до потреб ринку праці, інформують про вакансії на ринку праці та здійснюють індивідуальний супровід безробітного, доки той не знайде роботу», - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
Застосування нових підходів в обслуговуванні клієнтів у 2019 році дало можливість:
• забезпечити роботою майже 12 тис. осіб;
• надати одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності 89 безробітним;
• працевлаштувати на нові робочі місця 211 безробітних з компенсацією ЄСВ роботодавцям;
• залучити до тимчасової зайнятості понад 2,3 тис. осіб;
• пройти професійне навчання понад 2,7 тис. осіб;
• охопити профорієнтаційними послугами понад 62,5 тис. громадян.
Реформа служби зайнятості триває, з 1 січня 2020 року почали роботу індивідуальні консультанти роботодавців.
Більше інформації на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості

Віталій Коломієць провів робочу нараду

13 січня, в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрація Віталій Коломієць провів робочу нараду за участю голови Глибоцької районної ради Петра Панчук, керівника апарату райдержадміністрації Валентини Безверхньої, начальника управління розвитку територій райдержадміністрації Доріна Тарица, голови Кам’янської сільської ради Йосипа Шмідта, директора ТзОВ «Надія» Василя Бічер, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Василя Барарюк, начальник фінансового відділу райдержадміністрації Ольги Зеленко. В ході наради розглянуто питання надання пропозицій щодо фінансування для завершення реконструкції з добудовою корпусів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільно-навчального закладу на 450 місць (350 учнівських та 100 місць дошкільного віку) в с. Кам′янка Глибоцького району. Віталій Коломієць повідомив присутніх, що 11.01.2020 року відбулася робоча зустріч з головою Чернівецької обласної державної адміністрації Осачуком С.Д. щодо будівництва добудови Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст., в ході якої було запропоновано винайти кошти в місцевому бюджеті для подальшого будівництва.
За результатами нарада прийнято рішення спрямувати з місцевих бюджетів 589,481 тис.грн. та вирішити питання щодо зміни умов використання постанови КМУ №6 від 14.01.2015 року «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» в сумі 1,0 тис .грн.

Віталій Коломієць провів робочу нараду

Сьогодні, 14 січня, в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць провів робочу нараду, на якій розглянуто листа Чернівецької обласної державної адміністрації №01.42/36-42 від 10.01.2020 рік «Про вжиття невідкладних заходів» з питань ндопущення кредиторської заборгованості з оплати праці та вжиття можливих заходів оптимізації медичних  установ Глибоцького району та  листа Чернівецької обласної державної адміністрації № 01.42/36-49 від 10.01.2020 рік з питань необхідності виділення коштів з місцевого бюджету на фінансування напрямку «лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет». 

За результатами наради прийнято відповідні рішення. 

Оголошення

15 січня 2020 року о 10:00 год. у Департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації (каб. № 246) відбудеться селекторна нарада щодо стану справ проходження земельної реформи в Україні та представлення, підготовленого до другого читання, проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» (реєстраційний № 178-10 від 03.01.2020). До участі у селекторній нараді запрошуються аграрні виробники, представники органів місцевого самоврядування.

До уваги держслужбовців: у 2020 році у декларацію необхідно вносити унікальний номер запису в ЄДДР

Законом України від 02.10.2019 № 140-ІХ внесено ряд змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції.

Зокрема, нововведеннями передбачено, що з 1 січня 2020 року у декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, необхідно буде зазначати унікальні номери запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) суб’єкта декларування та членів його сім’ї.

Передбачається, що у електронній формі декларації буде міститися окреме поле для зазначення цих відомостей або внесення відповідної відмітки про відсутність УНЗР у декларанта або члена його сім’ї.

Детальніше...

Старт проекту «Малятко»

В Україні стартував проект «Малятко» , який передбачає спрощення порядку надання адміністративних послуг, пов’язаних із народженням дитини.

Батьки новонародженої дитини отримують можливість замовити 10 адмінпослуг лише за однією заявою, яка подається безпосередньо у пологовому будинку, де народилася дитина.

Зокрема, Державною міграційною службою України проводитиметься реєстрація новонародженого малюка у Єдиному державному демографічному реєстрі (присвоєння УНЗР), визначення його належності до громадянства України та реєстрація місця проживання.

Зазначені операції будуть здійснюватися в автоматизованому режимі, без необхідність відвідування батьками різних державних установ.

Наразі проект запущено у Харкові, ще десять міст України долучиться до його реалізації найближчими днями.

Прес-служба ДМС України

До відома підприємства району

До Мінекономіки надійшла нота Посольства Ісламської Республіки Пакистан в Україні від 06.12.2019 № Com-1/2/2018 стосовно пошуку партнерів для пакистанської компанії Octrax Global Company, що експортує халяльне м'ясо, сухі фрукти, свіжі фрукти та овочі, а також морську рибу (https://octraxglobal.com). Бажаючі можуть звернутися за додатковою інформацією в  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту тел. (044) 596-67-95.

В районній державній адміністрації колядували та віншували на щасливий Новий Рік

Сьогодні, 14 січня, для працівників Глибоцької районної державної адміністрації прозвучали колядки, щедрівки та віншування у виконанні працівників Стерченської сільської ради та культури.

Керівник апарату районної державної адміністрації Валентина Безверхня сердечно подякувала працівникам культури та сільської ради за приємну зустріч і щирі побажання, а також побажала міцного здоров’я, благополуччя і здійснення усіх мрій і бажань у Новому році.

Віталій Коломієць провів робочу нараду

13 січня, в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць провів робочу нараду, на якій розглянуто пропозиції щодо фінансування для завершення реконструкції з добудовою корпусів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільно-навчального закладу на 450 місць (350 учнівських та 100 місць дошкільного віку) в с. Кам′янка Глибоцького району. За підсумками наради вирішено спрямувати з місцевих бюджетів додаткові кошти та вирішити питання щодо зміни умов використання постанови  КМУ №6 від 14.01.2015 року «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».

Глибоччину відвідав Сергій Осачук

11 січня, з робочим візитом Глибоцький район відвідав голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук. Спільно з в.о. першого заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Богданом Ковалюком, в.о. заступника голови ОДА Іриною Ісопенко, в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталієм Коломійцем та директором ТзОВ «Надія» Василем Бічером очільник крайової виконавчої влади оглянув реконструкцію з добудовою корпусів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільного навчального закладу на 450 місць (350 учнівських та 100 місць дошкільного віку) в с. Кам’янка. Посадовці обговорили необхідність завершення будівельних робіт даного об’єкту в поточному році. Завершення реконструкції з добудовою Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів дасть можливість підвищити якість освітніх послуг відповідно до потреб та здібностей учасників навчально – виховного процесу. Глибоцькій райдержадміністрації надано доручення: провести оптимізацію витрат на проведення будівельних робіт та винайти джерела співфінансування з місцевого бюджету.

Реструктуризація боргів громадян

Громадська рада при Міністерстві юстиції України спільно з партнерами проводить Всеукраїнський онлайн-марафон на тему: «Реструктуризація боргів громадян» «Банкрутство підприємств по-новому 2020», який буде проведено у період з 3 по 7 лютого 2020 року у форматі відео-конференції за допомогою мережі Інтернет.

Основною метою загальнодержавного онлайн-марафону є доведення до відома та роз'яснення представникам бізнесу (керівникам і засновникам підприємств), громадянам України, про особливості застосування нового законодавства з фінансової реструктуризації та банкрутства, яким суттєво змінено права, обов'язки та відповідальність боржників, розширені права кредиторів та арбітражних керуючих.

Змінено умови вступу до вищих навчальних закладів СБУ

До уваги абітурієнтів!

 З січня 2020 року за рішенням керівництва Служби безпеки України розпочато набір курсантів на навчання в Національній академії Служби безпеки України (м. Київ та Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (м. Харків).

 Абітурієнти, які вирішили стати курсантами відомчих вищих навчальних військових закладів СБУ, мають звернутися із відповідною заявою до підрозділів чи органів СБ України за місцем реєстрації або фактичного проживання (навчання) до 1 лютого 2020 року! Саме підрозділи та регіональні органи Служби безпеки України здійснюють вивчення кандидатів, формують навчальні справи та приймають рішення щодо направлення їх на навчання до вказаних вишів.

Детальніше...

На Буковині слідчий поліції організував збут наркотиків та був затриманий СБУ

Служба безпеки України блокувала на Буковині діяльність групи осіб, які налагодили незаконний збут наркотиків і психотропів.

Оперативники спецслужби встановили, що організував наркобізнес слідчий поліції. Він реалізовував амфетамін і канабіс серед мешканців регіону. До протиправної діяльності зловмисник залучив також інших правоохоронців.

Затримано слідчого на околиці Чернівців під час збуту чергової «дози» амфетаміну місцевому мешканцю.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру та обрання йому міри запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії щодо інших осіб, причетних до злочину.

Викриття зловмисника проводилося спільно зі співробітниками теруправління ДБР, розташованого у Хмельницькому, УВБ в Чернівецькій області ДВБ НП України, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

 Пресслужба УСБУ в Чернівецькій області

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Офіційний веб-сайт Глибоцької районної державної адміністрації.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору