01
01
Description slide 1 Image ©
02
02
Description slide 2 Image ©
03
03
Description slide 3 Image ©
04
04
Description slide 4 Image ©

Новини

Відбувся турнір з міні футболу серед державних установ та організацій Глибоччини

Напередодні Дня захисника України, Дня Козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці cпортивний майданчик Глибоцької РДЮСШ приймав турнір з міні футболу серед державних установ та організацій Глибоччини. Турнір  відбувся за ініціативи управління освіти та Глибоцької РДЮСШ (директор Прокопій Стрельчук). У турнірі взяли участь п’ять комад: КНП "Глибоцька районна комунальна лікарня", відділення поліції, управління освіти, райдержадміністрації та Глибоцького професійного ліцею .

У запеклій боротьбі перемогли футболісти Глибоцької ЦРЛ, другу сходинку посіла команда Глибоцької РДА, третю – Глибоцького управління освіти.

По закінченню турніру команди були нагороджені грамотами та кубками.

І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Відбувся І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Полігоном гри стала територія Купського НВК. На урочистому відкритті були присутні Ілля Лопуляк – заступник голови Глибоцької РДА, Михайло Трошин – начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату РДА, Ілля Гнатюк – голова Глибоцької районної організації товариства сприяння обороні України, Ярослав Холодюк – начальник відділення військового обліку Глибоцького ОРВК.

Учасники рою «Сіроманці» Старововчинецького ліцею, переможці минулорічних змагань, віддали останню шану загиблим повстанцям, поклавши квіти до Хреста Слави, який встановлений на місці, де колись знаходилась криївка повстанців. Захищаючи Українську Самостійну Соборну Державу, під час нерівних боїв, герої загинули.

У Глибоцькому районі такої масовості гра «Солік» («Джура») набула вперше. У змаганнях взали участь команди з 26 закладів освіти.

Загалом змагання видалися насиченими – і за подіями, і за кипінням пристрастей. Усі команди були добре підготовлені та налаштовані на перемогу.

Детальніше...

Осіння посівна кампанія під урожай 2020 року

За вікном осіння пора – час сіяти озимі зернові колосові культури під урожай 2020 року. У кожного господаря постає питання чим сіяти, адже що посієш те й пожнеш. Звичайно, на ринку присутній широкий вибір насіння, як вітчизняної так і зарубіжної селекції. Вибирати доводиться і серед офіційно сертифікова-ного державою насіння та так званого «сірого» насіння, тобто вирощеного поза державним контролем та наглядом, без проходження відповідної процедури його сертифікації, як це передбачено Постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2017 року № 97 «Про затвердження Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал та форм сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал».

Сертифікації підлягає насіння і садивний матеріал сортів, занесених до  Державного реєстру сортів рослин придатних для поширення в Україні на 2019 рік. Звичайно, «сіре» насіння має дещо нижчу ціну, але немає відповідних державних та супровідних документів, передбачених Державним стандартом України ДСТУ 4138-2002 «Насіння сільськогосподарських культур. Методи визначання якості».

Детальніше...

Віталій Коломієць взяв участь у засіданні сесії районної ради

Сьогодні, 16 жовтня, в залі засідань районної ради відбулась позачергове засідання ХХХІ сесії Глибоцької районної ради VII скликання. Участь у засіданні сесії взяли в.о. голови районної державної адміністрації Віталій Коломієць, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, організацій та установ району. 

На порядок денний сесії районної ради виносились наступні питання:

1.Про затвердження порядку денного.

2. Про звернення депутатів Глибоцької районної ради VII скликання.

3. Про внесення змін до рішення районної ради №92-19/13 від 23.08.2013 року «Про передачу в позичку (безоплатне користування) окремого нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл району».

4. Про розмір орендної плати для ПП «Редакція газети «Новий день».

Детальніше...

Оголошення

9 листопада 2019 року в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбудеться День відкритих дверей.

 Чому саме до нас:Курсанти ЛДУБЖД під час навчання проживають в комфортних умовах, забезпечуються щоденним 3-х разовим харчуванням, форменним одягом, безкоштовним лікуванням, щомісячно отримують стипендію та мають змогу відвідувати різноманітні гуртки, спортивні секції, читальні зали. Однією із основних переваг навчального закладу є обов’язкове працевлаштування випускників в підрозділах ДСНС України з одночасним присвоєнням спеціального звання лейтенант служби цивільного захисту. Навчання в ЛДУБЖД на денній формі зараховується до загального стажу проходження служби. Особи рядового і начальницького складу ДСНС України під час проходження служби (навчання) звільняються від військового обов’язку та перебувають на спеціальному обліку ДСНС України. За інформацією щодо умов вступу та Дня відкритих дверей звертатись за адресою : селище Глибока, вул. Першотравнева, 16а, Глибоцький районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області, тел.. 095-66-95-331 Лариса.

 Начальник Глибоцького РС – Руслан Кройтор

Упродовж трьох кварталів Фонд профінансував 6,2 млрд. грн. щомісячних страхових виплат

За оперативними даними упродовж 9 місяців 2019 року Фонд соціального страхування України щомісяця фінансував страхові виплати для 205,7 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх сімей. Загальна сума виплат за цей період склала 6,2 млрд гривень.

Порівняно з трьома кварталами 2018 року видатки Фонду за цим напрямом зросли на 9,7%.

Право потерпілого на отримання допомоги настає з дня визначення МСЕК стійкої втрати професійної працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

Нагадаємо, щомісячна страхова виплата встановлюється відповідно до ступеня втрати професійної працездатності та середньомісячної заробітної плати потерпілого перед настанням страхового випадку.

При цьому максимальний розмір щомісячної страхової виплати не повинен перевищувати 10 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, на дату настання права на страхову виплату.

Детальніше...

Умови заміни паспорта громадянина України у вигляді книжечки на ID-картку

Багатьох людей, особливо представників старшого покоління, турбує питання – чи треба  в обов’язковому порядку замінювати паспорт у вигляді книжечки на новий пластиковий документ.

Оскільки нормативними документами не визначений кінцевий термін дії паспортного документа у вигляді книжечки зразка 1994 року, його заміна на паспорт громадянина України у вигляді пластикової картки відбувається виключно за бажанням власника.

Однак заміна на паспорт нового зразка є обов’язковою у випадку:

-   втрати, крадіжки або псування  паспортного документа;

-   зміни прізвища або інших даних власника документа;

- протермінування обов’язкового протягом місяця з дати виповнення 25-ти або 45-ти років вклеювання фото до паспортного документа.

Нагадаємо також, що паспорт громадянина України у вигляді картки вперше оформляється безкоштовно з настанням 14-річного віку.

Управління ДМС у Чернівецькій області

Наслідки порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування на території України

В Україні стартує операція «Мігрант», тож нагадуємо іноземцям про відповідальність за порушення вимог міграційного законодавства.

Порушення правил перебування

Якщо іноземні громадяни та особи без громадянства, які прибули в Україну з тимчасовою метою (бізнес, навчання, працевлаштування, туризм тощо), порушили встановлений Законодавством України строк перебування в державі, вони несуть адміністративну відповідальність, передбачену статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (стягнення у вигляді штрафу).

Скорочення строку тимчасового перебування на території України

Якщо в іноземця або особи без громадянства немає підстав для тимчасового проживання,  або для тимчасового перебування на території України, строк їх перебування скорочується.

Рішення про скорочення строку тимчасового перебування іноземця та особи без громадянства на території України приймається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері міграції, або органами Служби безпеки України.

Детальніше...

Відбулася молебень до Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та 77-му річницю утворення Української повстанської армії. З цієї нагоди, в смт Глибока біля пам’ятника «Борцям за волю України» відбувся молебень за загиблими воїнами та молитва за здоров’я всіх, хто нині боронить східні кордони нашої держави. Організаторами заходу є громадська організація «Народний Дім Глибоччини» та релігійна громада церкви рівноапостольної Княгині Ольги Православної церкви України. Відслужили молебень благочинний Глибоцького району Православної церкви України отець Роман Грищук та настоятель греко-католицької церкви Покрови Пресвятої Богородиці смт Глибока отець Юрій Захарчук. Відбулося освячення оновленої дошки «Борцям за волю України 1940-1950 роках».
З вітальним словом до учасників заходу звернувся Віталій Коломієць, який зазначив: «Це – свято кожного, хто оборонив і зберіг нашу державу. Кожного, хто зупинив агресора. Кожного, хто наближає нашу перемогу над ворогом. Це день пам’яті про кожного, хто віддав своє життя за Україну. На жаль 5 наших героїв – Ілля Василаш, Костянтин Лук’янюк, Віталій Копачук, Іван Іліка не повернулися до своїх домівок, вони віддали своє життя за Батьківщину».

Детальніше...

Привітання в.о. голови Глибоцької районної державної адміністрації Віталія Коломійця з Днем захисника України

Шановні захисники!
Прийміть щирі і сердечні вітання із сузір’ям свят, які ми відзначаємо 14 жовтня – Днем захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня ми вшановуємо оборонців рідної землі, всіх, хто причетний до священного обов’язку, почесної і водночас важливої місії служіння своїй Батьківщині, хто захищав та захищає її кордони від загарбників.
Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів.
Багато сторінок історії нашої держави є героїчними. Кожна епоха славиться іменами мужніх захисників, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.
І сьогодні на нашій рідній землі війна, а наші воїни виборюють так потрібну для нас перемогу, заради відновлення миру, заради майбутнього України.
У День захисника України ми також вшановуємо пам’ять і схиляємо голови у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну. На превеликий жаль, тільки з Глибоцького району 5 наших Героїв поклали свої життя, захищаючи національну єдність та територіальну цілісність держави. Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях.
Низький уклін всім землякам, хто захищає цілісність і суверенітет нашої держави. Велика вдячність і повага тим, хто сьогодні відстоює наш мир і спокій.
Шановні захисники України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро зичу Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!
Сердечно вітаю Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним.
Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців. 

З повагою в.о. Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць

Глибоччина відзначила День захисника України

В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також й державне свято - День захисника України. Сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Тому поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.
З цієї нагоди, 11 жовтня, в Глибоцькому районному комунальному будинку творчості та дозвілля відбулися урочисті заходи. Керівники району, представники громадськості зібрались, щоб засвідчити свою повагу й подякувати почесним гостям свята - тим, хто у різні часи стояв на захисті нашої Батьківщини, і, хто сьогодні на сході країни відстоює спокій нашого спільного дому – України, її територіальну цілісність та незалежність.
Звертаючись до присутніх в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць висловив вдячність мужнім героям, котрі боролися за незалежність України і зараз захищають кордони рідної землі, а також закликав берегти пам'ять про подвиг загиблих захисників України. «Ціна» війни болить усій нашій громаді Глибоччини. Важку втрату несуть у серці 5 родин воїнів-героїв. Низько вклоняюся батькам, дружинам, дітям. Їх подвиг ніколи не піде у забуття, а навіки залишиться у наших серцях», - наголосив Віталій Кирилович.
Хвилиною мовчання було вшановано всіх, хто боровся за свободу України в різні часи її історії. До пам’ятників «Борцям за волю України» та воїнам-визволителям Другої світової війни від трудових колективів району поклали квіти.
Відповідно до спільного розпорядження райдержадміністрації та районної ради учасників антитерористичної операції, військовослужбовців, волонтерів району було відзначено медалями «За оборону рідної держави» та грамотами.
В подарунок захисникам та усім присутнім лунали пісні у виконанні Надії Заболотнюк, Олександр Євтух, Галина Семенюк-Сисолєтіна в супроводі вокально-інструментального ансамблю «Весільний тараф», керівник – Володимир Харитеску, Софія Верхоляк та Емма Лопуляк.

Привітання в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталія Коломійця з Днем художника

Дорогі художники!
Сердечно вітаю всіх художників міста, талановитих майстрів пензля, шанувальників образотворчого мистецтва з професійним святом – Всеукраїнським днем художника, яке відзначається 13 жовтня – в пору золотої осені, щедрої на врожай, барви і кольори, коли сама природа розгортає своє неповторне і вражаюче художнє полотно. Художники – дивовижні люди. Вони не лише бачать світ особливими очима, а ще й готові залишити йому багату спадщину. За допомогою яскравої, самобутньої, багатопланової палітри своїх робіт передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього середовища, намагаються донести до людей свої ідеї, залучити їх до прекрасного.
Бажаю вам міцного здоров'я, натхнення, любові, щастя, гармонії в житті і творчості. Щоб фарби були яскравими не тільки на папері чи полотні, але й у реальному житті. Нехай улюблене захоплення живить свіжими силами для будь-яких починань. Творіть з великою пристрастю і любов’ю, адже ваші прекрасні твори є окрасою нашого життя, наповнюють душі людей світлими почуттями.

З повагою в.о. голови Глибоцької райдержадміністрації Віталій Коломієць

Фонд прийняв на фінансування заяви-розрахунки на суму 10,6 млрд грн

За оперативними даними продовж трьох кварталів 2019 року Фондом соціального страхування України прийнято заяв-розрахунків для фінансування матеріального забезпечення для понад 1,9 млн застрахованих осіб на загальну суму 10,6 млрд гривень.

За загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів Фонду надаються такі види матеріального забезпечення:

1) Допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною). Надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке, у залежності від тривалості страхового стажу, повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання в неї страхового випадку.

2) Допомога по вагітності та пологах. Надається застрахованій особі у розмірі 100 відсотків середньої заробітної плати (доходу) за весь період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами і не залежить від страхового стажу. Водночас, особам, які протягом 12 місяців перед настанням страхового випадку мають стаж менше 6 місяців, розмір допомоги розраховується, виходячи з нарахованої заробітної плати (доходу), з якої сплачуються страхові внески, але не більше за розмір допомоги, обчислений із двократного розміру мінімальної заробітної плати.

Детальніше...

Оголошення

До уваги мешканців району, працівників культури, освіти, громадських організацій – всіх, хто цікавиться історією України та вболіває за її популяризацією серед молоді та населення краю!

У серпні 2019 року відкрився Музей «Становлення української нації» за адресою м. Київ, вул. Лаврська, 27. Це надсучасний інноваційний музей, в якому представлено багатовікову історію нашого народу від часів Київської Русі до сьогодення за допомогою реалістичних фігур видатних українців, а також діорам, тачскринів, мап і картин. Всі експозиції зібрані в сюжети, розроблені на основі історичних досліджень.

 Музей чекає на відвідувачів, відкритий до співпраці, орієнтований особливо на молодь. Довідки за телефоном +38 99 015 0452.

 Додаємо презентаційні матеріали, що розкривають масштаби та тематику експозицій.

Attachments:
Download this file (Presentation Muzei.pdf)Presentation Muzei.pdf[ ]7339 Kb

Оголошення

 

 

 

Оголошення

Глибоцька районна державна адміністрація, відповідно до «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами і доповненнями), затвердженому постановою Кабінету міністрів України від 03.12.2008 № 1081, проводить відбір перевізників для перевезення пасажирів на автобусний маршрут загального користування №253 «Глибока- Н.Синівці», що не виходять за межі Глибоцького району.

Бажаючих укласти тимчасовий договір для перевезення пасажирів на вищевказаному автобусному маршруті, просимо звертатись до управління агропромислового комплексу та економічного розвитку Глибоцької райдержадміністрації, каб. №15, тел. 2-43-71.

Як заощадити на комунальних послугах до 70%: Голова Держенергоефективності дає практичні поради

В інтерв’ю для видання «Обозреватель», саме перед початком опалювального сезону, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив дієві інструменти з енергоефективності для кожної громади, зокрема:

 - саме комплексна термомодернізація будівлі, у т.ч. у рамках «теплих кредитів», дає 40-50% і більше економії витрат на комунальних послугах;

- завдяки енергосервісу (ЕСКО) економія енергоспоживання у бюджетних закладах сягає до 70% без жодної бюджетної інвестиції;

- в Україні є реальні успішні приклади використання біомаси для генерації теплової та електричної енергії;

- європейський досвід доводить ефективність генерації енергії із сміття, який найближчим часом  має застосовуватись в різних містах України.

Детальніше читайте в інтерв’ю: https://www.obozrevatel.com/ukr/green/yak-zaoschaditi-na-komunalnih-poslugah-70-scho-treba-zrobiti.htm

 Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Потрійна компенсація за «теплими кредитами» та 50% економії на опаленні – реальний досвід комплексної термомодернізації ОСББ в Чернігові

За даними Держенергоефективності, ОСББ «Доценка, 23» (м. Чернігів) залучало «теплі кредити»:

 - у 2017 р. – для встановлення ІТП та заміни вікон;

 - у 2018 р. – для утеплення фасаду та підвалу.

 Загальна сума кредитів склала 1,4 млн грн, із яких:

 - держава відшкодувала 700 тис. грн;

 - місто – 500 тис. грн;

 - а область – 10% річних щомісячно із 2018 року.

 Після усіх компенсацій фактична вартість проекту для ОСББ – 200 тис грн, а для 1-ї родини – 170 грн/місяць.

 Завдяки цілому комплексу енергоефективних заходів витрати на опалення  зменшилися майже на понад 50%: із 37 грн/м2 до 9-18 грн/м2 у різні місяці.

 При цьому, вартість квартир підвищилася на 30 відсотків.

 «Шановні голови ОСББ, переймайте такий досвід та поспішайте скористатися перевагами співфінансування «теплих кредитів» із різних джерел у поточному році!», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

На Буковині троє осіб претендують на одне робоче місце

З початку року майже 2,4 тис роботодавців подали інформацію про наявність  більше  12 тис. вакантних посад, за направленням служби зайнятості укомплектовано 7 тис. вакансій, рівень укомплектування склав 58,5%.

«Найбільша кількість вакансій на підприємствах переробної промисловості (22%), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (11,9%), освіти (11,5%)», - зазначає заступниця директора Чернівецького обласного центру зайнятості Жанна Труфіна.
Середній розмір заробітної плати, який пропонували роботодавці - 6357 грн. Більшість вакансій (73,7%) із заробітною платою вище мінімальної.
Станом на 1 жовтня 2019 року кількість актуальних вакансій склала 1761 одиницю. Також в базі вакансій обласної служби зайнятості було 246 вакансій з інших джерел. Навантаження на одне вільне робоче місце становить 3 особи, що на рівні 1 жовтня 2018 року.

Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості

Ілля Лопуляк провів засідання районної комісії з розгляду питань пов’язаних з призначенням всіх видів соціальних допомог

09 жовтня під головуванням заступника голови Глибоцької райдержадміністрації Іллі Лопуляка, у приміщенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відбулося засідання районної комісії з розгляду питань пов’язаних з призначенням всіх видів соціальних допомог. На розгляд комісії було винесено 118 заяв, з них: 93 заяви про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, 23 звернення щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та 2 заяви по призначенню матеріальної допомоги. За результатами роботи з кожного звернення відповідно до чинного законодавства прийняті рішення. 

Copyright 2015 Глибоцька РДА - Офіційний веб-сайт Глибоцької районної державної адміністрації.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free
Версія сайту для
людей з вадою зору